Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom megtanulni a mocskos...

Nem tudom megtanulni a mocskos nyelvtan tételeket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ilyen idiótaságok vannak benne hogy :


Jel: Érzékszerveinkkel tapasztalható látható hallható tapintható jelenség amely önmagánál mindig többet jelent önmagán túli valóságra utal.


Mi ez a jel? Egy szellem,démon vagy mi az isten???

Komolyan miért nem lehet egyszerűbben normális összefüggő szavakat használni? Nekem ez nem megy a fejembe,én úgy tudok tanulni ha értem amit tanulok. De ezt csak magolom... Most mit csináljak dolgozzam ki magamnak újra??


2016. máj. 28. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

A kulcsszavakra koncentrálj!

Pl. jel az, ami túlmutat önmagán - kész.


Ja, és azért ne a tételt hibáztasd, mert csak most jutottál el idáig. Most már csak ismételni kellene, nem a tananyagon háborogni - azon változtatni úgysem tudsz, csak feleslegesen pazarlod az energiádat.

2016. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mivan??:D

Na ne idegesits :D

Még van két hetem érettségiig. 1.

2 meg 1,5 rohadt hétig magyaroztam minden áldott szaros napon szóval nekem ne mondja senki hogy nem tanultam!!


Ilyet b**szki......

2016. máj. 28. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten egy másik fogalommagyarázatra.
2016. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már kidolgoztam magamnak és meg is tanultam :)
2016. máj. 28. 15:09
 5/12 s55 ***** válasza:
Én pl még el se kezdtem:D Egyébként is a konkrét tételt úgy sem fogod tudni, szóval nem lehet mindent megtanulni rá..
2016. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, van akinek jó a memóriája, amit évekig tanult azt tudja.

Van, aki meg nem. Na, aki így áll mint a kérdező, nem 1,5 hete kellett volna kezdeni...

Egyébként valóban, egyszerűsítsd le amennyire tudod, inkább törekedj a fontosabb dolgokra, minden úgysem fog menni már.

2016. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hidd el hogy fog menni!! ;)

Rohadtul megfogom csinálni a maxos szóbelit és ötös lesz a magyar érettségim!!

Én mindent megteszek ezért!

2016. máj. 28. 15:53
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy meg bevan osztva minden napra a tétel.

Minden nap négy tétel és úgy végzek hogy még lesz 2 napom az ismétlésre.

Ugyhogy nem tudom mit hepciáskodtok meg magyaráztok hogy nem elég..

Miért ne lenne elég??!

Annyira felidegesit az ilyen mikor valaki ledegradál vagy lenézi a másikat hogy úgysem tudja megtanulni.

Ismertek?

Tudjátok a tanulási technikám?

Tudjátok a képességeim?

Nem!

Elmondom nektek hogy 5 hónapon keresztül készültem az írásbelikre. Ki sem mozdultam

Erdmény


Magyar 100/70

Angol 117/95

Töri : 90/65


Ami nem a legfényesebb de szóbelivel fel fogom hozni!!!

Nagyon akarom..

2016. máj. 28. 15:57
 9/12 s55 ***** válasza:
Én is szerintem be fogom osztani kb 10 napra mondjuk 80 tételt :DD (tantárgyanként 20)
2016. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ha nem számítana az érettségi eredménye akkor én is ezt csinálnám.. mert egy kettest nem igaz hogy nem lehet teljesíteni.

Megtanulnám mindennek a felét aztán kész.

Viszont nekem borzasztó nehéz egy maxos magyar szóbelit megcsinálni. Ezért tanultam ilyen sokáig az irodalmat...

2016. máj. 28. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!