Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika szóbeli?

Emelt informatika szóbeli?

Figyelt kérdés

néhány nap múlva lesz az emelt info szóbelim

annyi a célom, hogy ne bukjak meg, ehhez 30-ból 3 pont kell?

szinte semmit nem készültem, párszor átolvastam a kidolgozott témákat, de nem tanultam meg rendesen

mennyire nehéz a szóbeli? mennyire nehéz megbukni?

meg egyáltalán hogy néz ki a szóbeli?


2019. jún. 2. 17:44
 1/1 anonim válasza:
Én is pont ugyanebben a helyzetben vagygok. Sajnos 18 napom volt megtanulni az összes témakört így nem tudtam teljes részletességgel megtanulni és csak egy napom lesz mindent átismételni. Attól függ, hogy alapjáraton mennyit tudsz, illetve, hogy milyen vizsgabizottságot fogsz ki. Én is nagyon parázok. 64%-os lett az írásbeli rész, nekem is az a lényeg, hogy a minimum meglegyen, de, ha nem értesz hozzá és jófej bizottságot fogsz ki, akkor segíteni fognak és meg lesz a három pontos, plussz még kapsz egy forrást is, amiből szerintem instant össze tudod szedni a három pontot. Egyik ismerősöm úgy szóbelizett, hogy semmit sem tudott a témáról, de a forrás alapján megcsinálta hármasra, szóval ne parázz és sok sikert! 😄😄
2019. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!