Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már érettségizett informat...

Aki már érettségizett informatikából emelt szinten, milyen tételt húzott és mik voltak a kérdések, a feladat mit kért pontosan?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem emelt szinten informatikából 6.án, tanulok rendesen meg minden csak ugye temakorok vannak és jobban atlatnam a tematikáját egy adott temakornek, ha a kérdezett információkat tudnám + szeretném kicsit gyakorolni itthon a szóbelit és ha tudnék néhány iranykerdest, akkor azokat a témákat jobban eltudnam gyakorolni....ha leszobelisztem én is ide írom a tapasztalatokat a jövő nemzedék számára hátha segítek.

2019. jún. 1. 15:25
 1/3 anonim válasza:
Milyen volt a szóbeli, milyen tételt húztál? Én 12-én megyek és eléggé tartok tőle ><
2019. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap voltam, Könyvtártípusokat és szolgáltatásaikat húztam. Könnyű volt, kedvesek voltak a vizsgáztatók. Konkrét kérdésből volt 3-4, "Milyen szempontok alapján csoportosíthatjuk a könyvtárakat? Soroljon fel minél több típust a szempontokkal együtt. Hasonlítsa össze au általuk nyújtott szolgáltatásokat."

Emellett volt 2 kép könyvtári weboldalakról.


Előttem 3 feleletet hallottam, az első embernek az internetes szolgáltatásokról kellett beszélnie, de végig csak az online vásárlásról beszélt, elég pontatlanul, de segítettek neki többször is.

A második srác az e-mailről beszélt, őt is próbálták terelgetni, ha elhibázott valamit.

A harmadik pedig a vírusok különböző fajtáit húzta, elég sokat beszélt, de nem ilyen konkrét adatokról, hanem főleg személyes tapasztalatokról, példákról.


Általánosságban szerintem elmondható, hogy nem várnak annyira nagyon komoly tudást, csak látszódjon rajtad, hogy érted, amiről beszélsz, és tudsz válaszolni a kérdésekre.


Sok sikert mindenkinek, aki ezután megy. :)

2019. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kicsit megkésve de jövőre segítségnek írom, nekem is az volt mint a felettem elmondottak, és jobb fejek voltak a szóbeliztetők emelten, mint középszinten :D pro tipp könyvtáras témához hogy az OSZK oldalán nezzetek utána, hogy hogy van a kölcsönzés, meg volt szó vmi olyan könyvről is ami nagyon régi és h azt kik kölcsönözhetik ki/ egyáltalán ki lehet-e és kiknek, és hogy milyen elővigyázatosságokkal lehet hozzáérni...stb am sztem ez a legkönyebb téma :D
2020. máj. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!