Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki nem tud segíteni mi...

Valaki nem tud segíteni mi lehet az oka, hogy a felvett krediteim száma 33, de a teljesített 30?

Figyelt kérdés

A Neptunon 33 kreditet vettem fel, viszont csak 30 teljesített kreditet mutat. Engem pedig minden felvett tárgyból sikeresen zártak le,szóval nem lehetne kevesebb!

Monndtak nekem olyat, hogy az egyik tanár nem írta be a krediteket. Nem tudom valóban ez áll-e a dolog mögött.

Tudnátok adni ötleteket mit lehet tenni ez ügyben? (kinél érdeklődjek, lehet-e egyáltalán tenni valamit)


Előre is köszi a segítséget!



2019. jún. 5. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leckekönyvben meg kell nézni, hogy minden tárgy mellett ott van-e a pipa, ha nincs, akkor valamelyik tanár még nem írta be a jegyet. Mindenképpen a vizsgaidőszak végéig bent kell, hogy legyen minden jegy és kredit.
2019. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tanár nem krediteket ír be, hanem gyakorlati jegyet vagy a kollokvium jegyét és ezekhez vannak rendelve kreditek. Nézd meg a félév leckekönyvét, ott szerepel minden felvett tárgy, jegy és kreditek.
2019. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh már látom, nagyon szépen köszönöm a segítségeket :)
2019. jún. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!