Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rendkívüli szociális ösztönd...

A rendkívüli szociális ösztöndíjat minden havonta kapják a hallgatók?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 23:21
 1/8 trollll ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe az adott egyetem jutatásiszabályzatát
2019. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs időm/kedvem/energiám ezt felkeresni ezért írtam ki a kérdést. Ha nem fogja senki se elmondani,akkor végső soron megpróbálom megkeresni ,de addig is várom a válaszokat.


Mindenesetre köszi a tippet!

2019. jún. 6. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívüli, nem rendszeres. Egyszer megkapod és kész.
2019. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor ennek nem sok értelme van nem? Hisz pl az én egyetemen 30 ezer forint az átlag rendkívüli szoc és aki megkapja azzal nem sokat ér... Oké ,hogy nem kevés pénz ,de érdemben nem tudja sok mindenre használni :/
2019. jún. 6. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki a kicsit nem becsüli....
2019. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó... Hálás vagyok ezert is ,csak azt nem értem,hogy a féltelek ,amik mellett adják ezt az ösztöndíjat azok nem aranyosak a penzosszeggel.. Viszont nyilván hálás vagyok ezert is.
2019. jún. 6. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
De azok a dolgok amik a rendkívülibe beleszámítanak megdobják a rendszerest is. Következő félévben többet fogsz valószínűleg kapni.
2019. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.. a max szociális 24 ezer forint. Hiába van (sajnos) baromi sok szoc pontom ,ennél többet nem kaphatok. Ennyit a Szegedi egyetem ösztöndíjairol...
2019. jún. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!