Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphat rendkívüli szociális...

Kaphat rendkívüli szociális támogatást költségtérítéses főiskolai hallgató?

Figyelt kérdés

Ha nem, esetleg tudtok valamilyen más iskolai vagy önkormányzati támogatásról amit igénybe vehetek?


Nekem most sajnos nincs munkám, anyukám meg minimálbért keres és valami nagyon gyors megoldást kellene találnom a tandíjam befizetésére.



2012. márc. 8. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tuti az amit mondok,de ha viszel be adóigazolást a te keresetedről,és az anyudéról,sztem akkor kapsz,azt hiszem,h a felét kell befizetned.De erre ne vegyél mérget,nézz utána,kérdezz meg a TO-n az embereket.:)
2012. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elvileg ösztöndíjat (tanulmányi,szociális) csak az államilag finanszírozott képzésben résztvevők kapnak jelenleg. mondjuk nálunk van pár kivétel, a cégek támogatják a sulit,és abból adnak kis összeget a jó tanulóknak, de szerintem ez nem általános az országban.
2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!