Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik időpontban kell megjele...

Jojomojo kérdése:

Melyik időpontban kell megjelennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a kormányhivatal által tettem le egy emelt érettségit és a tájékoztató lapon 3 időpont van megjelenítve. Reggel 8-kor a vizsgabizottság tájékoztató értekezlete lesz, 15:00-kor záróértekezlet és 16:00-kor eredményhirdetés. Gondolom a reggeli offos, na de 3-ra menjek vagy elég csak 4-re?

2019. jún. 6. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A záróértekezlet csak a vizsgabizottságnak van.
2019. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj délután 3-ra, mert én tavaly jártam úgy (szintén emelt a kormányhivatalból), hogy délután fél 3-ra volt az eredményhirdetes írva, én a melóból el is kértem magam, hogy 2 óra körül odaérjek, erre negyed 3kor kérdezték a suliban, hogy kit keresek, mit akarok, mert az érettségieredmények kiosztása már kora délután megtortent.


Úgyhogy... Idén úgy fogom csinálni (amúgy is dolgozok aznap is), hogy betelefonalok az iskolába, hogy nem megyek el az eredményhirdetesre, majd másnap reggel atveszem.

Nincs stressz.

2019. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Du 16.00 h-ra
2019. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!