Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek változtassak...

Szerintetek változtassak sorrendet?

Figyelt kérdés
Első helyen jelentkeztem a Miskolci Egyetem földrajz szakára, másodiknak pedig a Szegedi Tudományegyetem földrajz szakára. Miskolcon csak tanár lehetnék, míg Szegeden több szak közül is választhatnék, de viszont Szeged rettentően messze van (kb. 7-8 óra utazás), ami nekem nagyon rossz. Mit tegyek? Nem tudok dönteni. :(
2010. júl. 8. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amelyiket a legjobban szeretnéd, és amivel a legjobban jársz.

Heti, kétheti 7-8 óra utazás szerintem nem sok, feltéve ha felvesznek kollégiumba...

2010. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
éppen ezt nem tom eldönteni!:S
2010. júl. 8. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
én Szeged párti vagyok. most gondolj bele: megéri hogy kevesebbet utazol egy szerényebb jövőért? (ha ott legalább több szak közül választhatsz) Szeged.
2010. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az SZTE-t választanám, azért ez mégiscsak nívósabb egyetem mint a miskolci, hidd el szerintem nagyobb eséllyel kapsz majd munkát ha Szegeden tanulsz!Ráadásul a város nagyon szép és rengeteg kedvezményben részesülhetsz ha itt tanulsz, szerintem megéri!:)

Menj el koliba, vagy albérletbe!:)

2010. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Szegedi Egyetem az egyik leghíresebb, legelfogadottabb, tehát a diploma (lehet az tanári, vagy másmilyen) elvileg többet ér egy állásinterjún, mint a Miskolci Egyetemé. Talán ez is fontos lehet a döntésnél.
2010. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SZEGED!!

Én is jelentkeztem a miskolcira (itt van mellettünk), de én is megváltoztattam, a ME nem valami jó hely... :S Szeged viszont... maga a város is írtó gyönyörű, meg minden :) Megéri elmenni messzire :) Viszont ne járkálj haza hetente, mert időben is, pénzben is húzós lenne...

2010. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Szeged:)
2010. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!