Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Változtassak a sorrenden? Nem...

Változtassak a sorrenden? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Jelenleg tanító, idegenforgalmi szakmenedzser, jogi asszisztens a sorrendem. Bizonytalan vagyok... annyi iskolát zárnak be, gyerek alig akad. Felesleges volt megjelölni, ugye? Melyikkel van a jövőben nagyobb esélyem elhelyezkedni?
2011. jún. 10. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
igazából mindegyik szakma teljesen más és más. döntsd el te, hogy melyik érdekel. szerintem az idegenforgalmi szakmenedzser egy divat szakma, melyel nem biztos, hogy eltudsz heléyezkedni, bár nem tudom mit takar pontosan ez a név. a jogi aszisztensel sem fogsz tudni szerintem.nővérem is elvégezte, de nem ment vele sokra. szerintem ezek közüla zanító a legbiztosabb állás.
2011. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd így-feltéve, ha szereted a gyerekeket. Max. annyit változtass, hogy a jogit tedd a második helyre.
2011. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal!
2011. jún. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy tényleg nagyon kevés a gyerek és szerintem több a pedagógus... főleg, hogy évente 80 főt vesznek fel. Persze az álmom az volt mindig is, hogy tanítsak, de nem tudom, hogy lenne-e jövője.
2011. jún. 14. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
De most őszintén, szerinted a másik két szaknak több jövője van?
2011. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hogyne lenne már jövője, gyerek mindig lesz! azért annyira nem csökken, és ha te meg jó tanító leszel, akkor lesz állásod. a másik kettőnek sincs szerintem több jövője.
2011. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, igazából ma már semminek sincs jövője. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 14. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy a tanító szaknak nincs jövője. Mindig is fontos lesz, hogy új oktatók lépjenek a régiek helyére, hiszen oktatás és gyerekek mindig lesznek. Ha meg ez az álmod, pláne ne mondj le róla. Végre olyan ember is lenne, aki hivatástudattal vág neki, nem csak azért, mert máshova nem vették fel.

Az, hogy gyerek alig akad, nos maximum kistelepüléseken, elnéptelenedő térségekben fordulhat elő. Azért még mindig majdnem 90ezer gyermek születik évente. Elképzelhető, hogy másik városba kell menned, hogy állást kapj, de ez benne van a pakliban, más szakmáknál is.

A másik kettő, amiket meg írtál, fogalmam sincs mire való. Ezzekkel elhelyezkedni - hát nem tudom...

2011. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! :)
2011. jún. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!