Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettem véletlen Neptunban...

Felvettem véletlen Neptunban egy vizsgat, nem tudom leadni, mar van jegyem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvettem veletlen egy vizsgat, de mar nem tudom leadni. Ha nem jelent meg lesz a nevem mellett es kifizetem a buntetest az igazolatlan hianyzasert tovabbra is teljesitettnek minosul a targy?

2019. jún. 10. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Írj emailt a tanárnak hogy véletlen felvetted, írja be az előző jegyed, ha jófej a tanár akkor beírja. Vagy menj be a TO-ra és ők letudnak venni vizsgáról. Bár ez utóbbival nincs tapasztalatom.
2019. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Marad teljesített a tárgy, de azért próbáld meg és írj a tanárnak hogy mi a helyzet hátha beírja mintha maradt volna a jegy.
2019. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah a TO bármikor le tud jelentkeztetni, viszont a tanárnak akkor is szólni kell, mert ki szokták nyomtatni a vizsgázok névsorát és ebből kavarodás lenne.
2019. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer vizsgáztál és megkaptad a jegyet és most hogy felvetted és ha nem mész el akkor még az előző jegy lesz bent, hiszen nem kaptál jegyet. Szóval ne menj be.
2019. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!