Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Funside balatoni nyári...

A Funside balatoni nyári gyermektábor milyen? Megéri az ára?

Figyelt kérdés
Néztem az oldalt, olvasgattam és nagyon csábítónak ígérkezett. Megnéztem az árakat. 94 ezer forint és akkor még kurzust nem is választották. 2 hét pedig 180.000FT. Valaki gyermeke járt már ott? Vagy tinédzserek esetleg? Valaki tud mesélni róla? Nagyon fontos!!!

2019. jún. 12. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

5 éven keresztül jártam oda, kezdetben úgy egyeztünk meg a szüleimmel hogy kötelező vagy angol vagy német és mellette amit akarok, utolsó években meg ha 2-3 hétre mentem akkor 1-2 hétben lehetett azt amit én akartam, amúgy volt a német.. (nem megy a nyelvtanulás de van nyelvvizsgám mindenből)

Nagyon szerettem, barátságosak a tanárok, csapat nagyon jó, ha lehetne még mindig visszamennék. Nagyon sok barátot és élményt szereztem

Amikor még én kezdtem járni ilyenkor is lehetett jelentkezni de idővel egyre korábban kellett mert nagyon hamar beteltek a helyek, szerintem idén nyárra nem is nagyon van már hely😕 (de legalább ez is azt mutatja, hogy mennyire jó kis tábor)

2019. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!