Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Információk a Camp Leaders...

Információk a Camp Leaders programról?

Figyelt kérdés

Mindent elolvastam a Camp Leaders honalpján, de nem minden részlet teljesen tiszta. Mitől függ, hogy egyáltalán bekerülök a programba? A referenciák mennyiben segítik elő, illetve hátráltatják a programba való bekerülést? Egyáltalán... kiket lehet referenciának kérni, és milyennek kell lennie egy "tipikus" referenciának? Amennyiben bekerülök a programba, kijutok, végigdolgozom a nyarat, akkor a megszerzett pénz mennyiben elég arra, hogy utazgathassak az Egyesült Államok területén belül?


Olyanok válaszát is várom (főként azokét :) ) akik már voltak kint az USA-ban a Camp Leaders program keretében.



2015. júl. 29. 04:48
 1/1 szabina555 ***** válasza:

ha megfelelő az angolod, bekerülsz a programba.

a referencia nem sokat számít, ha support staffnak mész, ha counselornak akkor már jobban. olyantól kérjél, aki egy megbízható felnőtt és jó a viszonyod vele és nem rokon. ez általában tanár szokott lenni. én CCUSA-val mentem, ott volt egy referencia minta, azt kellett kitöltetni velük, nemtudom a CL-nél ez milyen. de referenciát már csak akkor kell kérned, ha már bekerültél a programba.

a pénz most kb.1100-1200 dollár körül van. ha nincsenek nagy elvárásaid, ez 2-3 hét utazgatásra elég, attól függ az USA melyik részén utaznál, és hogy a táborod is melyik részen van. ha van még kérdésed, akkor privátban szívesen válaszolok még.

2015. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!