Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor érvényes az év végi...

Ilyenkor érvényes az év végi osztályzat?

Figyelt kérdés
Az egyik új tanárunk (akinek hála az egész osztály rontott, a szörnyű hozzáállása és egyebek miatt...) jó néhány hónapja nem jött be az óráira, és helyettesítés nem volt, így mi nem kaptunk osztályzatokat addig, csak amik tőle voltak, néhány bénán sikerült doga, random egyes (megkérdeztem és "nem tudom már mire adtam de valamire biztos, talán házihiány..." (sosem adsz fel házit, gyökér...)) meg az "örülök hogy javítasz" 4esek amiket a jópofizásért kapok, meg mert csendben tűröm a hülyeségeit... szóval senki sincs jól ezzel, ugyanazok az osztályzatok mint félévkor, semmi új, több évnyi 5ös után ezt akarja adni nekünk. Van akivel (tudjátok utólsó napok szünetig) tz-t iratott amint bejött...(nagyon elhúzom, de lényeg---> Szóval ezen az alapon van e valamilyen törvény, szabály ami által tudnánk fellebezni?
2019. jún. 12. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Most már ez van, lehetett volna független vizsgabizottságot kérni, de már kifutottál az időből.
2019. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!