Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek büszke lehetek...

Szerintetek büszke lehetek magamra a tanév végén?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tanultam az egész évben. Mindig minden csoportmunkában én csináltam mindent, segítettem mindig a tanároknak, volt, hogy én tartottam órát az osztálytársaimnak (ez olyan 6-szor elöfordult, mert a tanárnő szerette ha én tanítok). Egész évben olyan 30 prezentációt elkészítettem, és az osztálytársaimat korepetáltam. Mégis angolból 4,58-ra négyest kapok, ahogy természetre és tesire is. Szerintetek büszke lehetek magamra a tanév végén? Mert szerintem, mivel nem lettem kitűnő, ezért nagyon nem érdemlem meg, hogy büszke legyek magamra. (egyépként egy erős iskolába járok)

2019. jún. 3. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de elfelejtettem leírni, hogy 6.-os vagyok
2019. jún. 3. 21:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megtettél értük, akkor persze, legyél is büszke!:)
2019. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ebbe a teljesítménykényszerbe bele fogsz dögleni pár éven belül.
2019. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

6.-ban könnyű így megfelelni, de majd ha jönnek még tantárgyak(kémia, fizika), na akkor már nehezebb lesz így megfelelni, aztán gimi, na ott szinte lehetetlen lesz ezt a szintet hozni

Ha mégis sikerül akkor szinte biztos, hogy közösségi életed nulla, barátaid nem lesznek és ez teljesen ki fog készíteni

2019. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt még elárulom, hogy a városban, a 9.legjobb felvételit írtam. (a matek+magyar+szóbeli+jegyek)
2019. jún. 3. 22:00
 6/9 Zolály ***** válasza:
96%
Elég beképzeltnek tűnsz az írásod alapján... egyébként büszke lehetsz, persze, csak kicsit felvágásnak tűnik az, amit írsz.
2019. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

volt, hogy én tartottam órát az osztálytársaimnak (ez olyan 6-szor elöfordult, mert a tanárnő szerette ha én tanítok



Na ne röhögtess.

Milyen tantárgy az a "természet?" Hányadikos vagy te, alsó négy?

2019. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a te korodban országos történelemversenyt nyertem legfiatalabbként, 8-os mezőny ellenében. Mellette megnyertem az iskolai matek és fizika versenyt, az országos csillagászati versenyen pedig csapatban 4. helyezést értünk el, ahol korengedéllyel vettem részt – középiskolás mezőnyben.


Az iskolában egyébként 5.0 volt az átlagom egészen 8. év végéig, és szinte az összes tárgyból külön dicséretet kaptam.


Ennek ellenére nem voltam büszke magamra, és nem hencegtem soha az eredményeimmel.


Neked sem ártana egy kis szerénység.

2019. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beképzelt stréber pőts vagy xD

Am légy büszke,de ha mindenki röhög rajtad akkor ne csodálkozz.

2019. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!