Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4. sikertelen forgalom vizsga...

4. sikertelen forgalom vizsga után van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 4. sikertelen forgalom vizsgámon vagyok túl B kategóriás jogsit szeretnék! Az 5. vizsgától nagyon félek, ha az nem sikerül, akkor páv lesz belőle. Ha valaki már volt ilyesmin, az egy-két infoval szolgálhana róla. És a páv után mi lesz?
2010. júl. 8. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
esély mindig van, de én a helyedben átgondolnám, hogy tényleg szükségem van- e a jogsira...
2010. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem voltam páv-on, 3. ra sikerült, de hátha mondhatok róla pár dolgot.

Egy ismerősöm is volt.

Első dolog, hogy NE idegeskedj. Ne gondolj arra, hogy ez az 5. vizsga lesz!

Sz@rd le a Vizsgabiztost . Tudom -tudom könnyű mondani, igaz én az első 2 vizsgámon abszolut nem izgultam mégsem sikerült, a 3.nál meg levegőt is alig kaptam, remegtem..na de mindegy is.

Ha esetleg ez sem sikerülne, akkor mész páv-ra.

Ott is lesz egy vizsgád, gyakorlatilag azt nézik , hogy van -e egyáltalán érzéked a vezetéshez, mert sokaknak egyszerűen nincs és sosem lesz jogsijuk.

Ha ez a vizsgád sikerül, akkor újból lesz 5 lehetőséged a sulidban vizsgázni. Ha ez megint 5x nem sikerül akkor újra páv.

De ne erre gondolj! Lazits, koncentrálj!

Miért nem sikerültek a vizsgák?

Izgultál? vagy pont rossz közlekedési helyzeteket fogtál ki?

2010. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell mindenkinek vezetői engedély, neked sem, ez mindenki érdeke, a társadalomé, és a tiéd is.
2010. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

17:08-as kőbunkó, ne foglalkozz vele.

A forgalmi vizsgán nem nehéz megbukni. Ha tökéletesen is vezetsz, kitalálhat valami a vizsgabiztos, mert ugye senkinek sem az érdeke, hogy átmenjél.

A PÁV csak arra jó, hogy még jobban lehúzzanak, amúgy nem nagy dolog. Ne add fel, több olyan ismerősöm van, aki 5-nél is többször bukott. A rekord 7-szer. Vagy még mindig ott marad a jó öreg kenőpénz, manapság az az olcsóbb megoldás sokszor.

2010. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) az órán minden oké, de izgulok vizsgán és ezt nem tudom kontrollálni sajnos.

A többieket válaszra sem méltatom... értelmes banda lehet...:D

2010. júl. 9. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

16.50-es vagyok.

Sejtettem , hogy az izgalommal van a baj.

Nyugodj meg, ne gondolj senkire és semmire, csak a vezetésre koncentrálj!!

Én úgy gondolom, hogy az "utolsó", 5.vizsgán legfőképpen azt fogja majd nézni a VB , hogy van e érzéke egyáltalán a vezetéshez, és ha lát benned valamit akkor nem fog megbuktatni. Könnyebb lesz, de mondom csak szerintem. Mert azért egy VB sokféle tanulóval találkozott már, és ha látja, hogy csak rettentően izgulsz ,de a vezetés elég jól megy, akkor nem hiszem, hogy kisebb hibákon megbuktatni, max ha tényleg valami nagy hibát vétesz.

Sok sikert!

És majd ide ird meg sikerült e! :)

2010. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás az egész
2015. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!