Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségi...

Emelt történelem érettségi szóbelijén hogyan pontoznak?

Figyelt kérdés

Mármint a konkrét pontozást ismerem, az érdekelne, ha kihagyok véletlen egy forrást, a végén szólnak, elmondom jól, azt ugyan úgy lepontozzák, vagy valahol levonnak amiatt pontot, hogy én kifelejtettem és szólni kellett....

Illetve a végén ha valamire nem kérdeznek rá, az nincs is benne az érzékelési útmutatóban?

(Budapest világ várossá fejlődését húztam, és elfelejtettem megemlíteni a szecessziót és eklektikat mint művészeti stílust. Ha a végén nem kérdezték rá, valószínű nem is hiányzott ez a megállapítás a feleletemből?)

Ha lehet inkább olyan válaszok érdekelnének, amik tapasztalaton alapszanak.



2019. jún. 13. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért kérdeznek rá, hogy megadhassák rá a pontot, szóval ha kérdés után adtál jó választ természetesen pontoznak. Én is kihagytam valamit, rá is kellett vezetni a dologra, mert hiába tudtam de a kérdések nyögvenyelősen mentek (kereszténység-iszlám). Aztán mikor mondtam, hogy a patirarchátusok a császár irányítása alatt állnak azt mondta “na ez az, ezt akartam hallani!”, valószínűleg így megadja erre a pontot. Lényegében kihúzzák belőled amit kell. :) Ha nem kérdeznek rá valószínűleg nem kellett.
2019. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!