Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz összeszedni...

Mennyire nehéz összeszedni emelt történelem érettségin 9 pontot?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első szóbelim ráadásul emelt, nagyon izgulós vagyok, úgy érzem nem tudok semmit.

2019. jún. 6. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt szóbeli 50 pont. Ha legalább nagyjából tudod a témát is ki tudod tölteni az időt, nem valószínű, hogy 40-nél kevesebb pontot kapsz. Ahhoz, hogy 9-nél kevesebbet kapj, tényleg az kell, hogy csak csendben ülj 20 percig. Nincs min aggódnod.
2019. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 17 pont körül kaptam :D Valamit tudtam a témáról makogni de látszott hogy nem értem. A minimum pontot össze lehet hozni. Még akkor is ha nem tudsz semmit. Pihenj rá és menni fog :)
2019. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!