Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám motiválni magam...

Hogy tudnám motiválni magam hogy elkezdjek rendesen készülni a szóbelire?

Figyelt kérdés
A kidolgozott tételeim már megvannak, de egyszerűen nem tudok leülni eléjük és elkezdeni tanulni. Az írásbeliim relatíve jól sikerültek, bukni semmiképp se fogok, de így, hogy jövőre még nem jelentkezek egyetemre és nem is biztos, hogy kellenek majd a pontok a továbbtanuláshoz nem is igazán érzem a motivációt (holott a közvetlen közelemben mindenkinél azt látom hogy mennyire rástresszelnek, meg mennyire fontos is nekik ez az egész)

#tanulás #érettségi #szóbeli #disappointed #minek.
2019. jún. 14. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Hát tessék ráerőltetni magad, én irásbeli után tartottam kb 3 nap pihenőt és azóta minden nap tanulok ígyis bevagyok parázva hogy nem végzek angolhoz nem is kezdtem hozzá mert az annyit időt elvenne ugyhogy ott nem sok mindent tudom majd mondani max yes no stb. Mikor lesz a szóbelid?
2019. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!