Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a megmaradt...

Mit lehet csinálni a megmaradt tankönyvekkel?

Figyelt kérdés

Szinte az összes általános iskolás tankönyvem megvan.

Papírgyűjtésre akartam leadni a mostani sulimba őket de nem volt papírgyűjtés. Vannak könyvek amiket egyáltalán nem használtam vagy nagyon szép állapotban van.

El lehet adni őket vagy valahova leadni őket?


2019. jún. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Interneten el tudod adni,persze!pl. Jofogas.fotozd le oket!
2019. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is gyűjtöttük őket, rakosgattuk ide-oda, aztán vagy kidobtam vagy eltüzeltük vagy, ha valahol volt valami papírgyűjtés sulikban, akkor oda elvittük. Ezeknek a nagy része is szinte teljesen új volt, mert se általánosban, se gimiben nem használtunk sok könyvet. Azt nem tudom, hogy el lehet-e adni én meg sem próbáltam, mert nem gondoltam, hogy bárki is megvenné. Gimiben kb. évfolyamonként más könyveket használtunk, de általánosban is váltogatták őket és amiket mi használtunk, azt utánunk kb. senki. Esetleg nyelvkönyveket, atlaszokat vagy feladatgyűjteményt el lehet adni, de nem tudom.
2019. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelvkönyveket, esetleg atlaszokat tartsd meg, vagy add el, az összes többi értéktelen, szelektív kuka, vagy papír gyűjtés. Főleg, hogy már kb mindenki ingyen kapja a tankönyvet, nincs kb semmi értéke használt/új állapotú matek, magyar, stb tankönyveknek, egyedül a idegen nyelvi tankönyveknek van értékűk, azokat kár lenne kidobni.
2019. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam párat eladni, kutyának se kellett, úgyhogy bevittem őket az iskolakönyvtárba. Ami nekik se kellett, azt berakták a szelektívbe meg a papírgyűjtésbe.
2019. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!