Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék biológiából érettség...

Szeretnék biológiából érettségizni. Nehéz vagy könnyű?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy csak 20 tétel van.

Írásbeli és szóbeli...?

Hogy működik ez?


2010. júl. 8. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A teteleket iskola valogatja. Jol irtad, irasbeli es szobeli. A szobelin van egy gyakorlati resz(vagy palyamunka) es a kifejtos tetel. Tehat, A es B. Ami lehet, novenyhatarazoastol kezdve, kemenyito kimutatason at egeszen plazmozis vizsgalatig akarmi, amit az iskolad ker.

Kozepszinten egyszeru, tnulas nelkul is megvan a harmas siman, kis tanulassal az otos.

Emelt mar nehezebb, oda tenyleg tanulni kell.

2010. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

bioszból érettségiztem tavaly..

20 szóbeli tétel van

meg van kísérlet része is

ha újra csinálhatnám biztos nem a bioszt választanám:D

2010. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a többi reálos tárgyhoz hasonlítod a bioszt közép szinten akkor sztem elég könnyű mer sok mindent meg lehet tanulni és sztem nincs benne annyi bonyolult összefüggés mint pl közép kémián vagy fizikán.

Emelt biosz az már kicsit nehezebb, mint minden emeltes tantárgy. De ha készülsz rá rendesen akkor azt is meg tudod írni.

amúgy középszinten tényleg 20 tétel van emelten meg egyáltalán nincs. ott azt kérdeznek amit akarnak, csak témakörök vannak :)

2010. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóbeli általában nagyon könnyü,a kisérletek is. Viszont az írásbeli én úgy vettem észre egyre szopatósabb. (közép és emelt is)
2010. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. júl. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!