Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha a szóbelin...

Mi történik, ha a szóbelin SEM leszek ott érettségin?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, informatikából "érettségizek" középszinten. A gyakorlati vizsgán betegség miatt nem vettem részt, ezért választottam a dupla szóbelit.(Volt egy másik lehetőség, hogy szeptemberben megcsinálom az egészet.) Azonban elképzelhető, hogy azon sem tudok ott lenni családi okok miatt. Ilyenkor mi fog történni? Megbukok vagy szeptemberben újra megcsinálhatom ha van igazolásom?

2019. jún. 15. 20:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Basszus, oldd már meg, ha ezt választottad, és egyszer már amúgy sem voltál ott. Gondolom a szóbeli időpontját nem 2 nappal előbb adják meg...
2019. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen komolytalan, összekevered egy házibulival. Ha nem leszel ott, akkor megbuksz. Azonkívül jól kitolsz a tanáraiddal, mert ott kell várniuk rád az utolsó vizsganapon este hatig. Esetleg mindenki mással is kitolsz, mert egy nappal később kapják meg az eredményüket.
2019. jún. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak ez nem vicc kategória hanem komoly dolog. Szedd össze magad és menj el.
2019. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, el tudok menni mégis.
2019. jún. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!