Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt 35 tetelt lehetseg...

1 nap alatt 35 tetelt lehetseges meg tanukni?

Figyelt kérdés
A tetelek 1-2 oldalasak. Ha lehetseges adjatok otleteket amivel gyorsan meg tanulom es meg is marad az anyag a vizsgaig. Helyesirasi hibakert bocsanat, faradt vagyok nagyon del ota tanulok.

2019. jún. 15. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindeggyiket olvasd el egyszer, majd kezd előlről. Szerintem így több marad meg. Mintha neki allsz magolni.

En is kb ebbe a helyzetben vagyok :D

2019. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha elkövetted azt a hibát, hogy nem tanultál, akkor most nagy gondban vagy. Olvasd át őket, a főbb pontjaikat jegyezd csak meg. Ha kamuzható a tárgy, akkor jobb a helyzeted, hiszen akkor tényleg csak támpontok kellenek, ha viszont száraz tényanyag, akkor a szerencse faktor óriási lesz számodra, életed legfontosabb eseménye, amely eldönti, hogy szegény leszel-e vagy gazdag, a társadalom elismert tagja, vagy csak egy lecsúszott senki áll előtted és te nem tisztelted eléggé!
2019. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagyon gáz, amit írtál...

Szerintem olvasd át, jegyezz meg minden tételből 3-4 olyan szót, esetleg mondatot, ami köré tudsz építkezni, amit ki tudsz bontani. Például a nagy földrajzi felfedezéseknél az "aranyéhség",Adynál a viharos kapcsolat Lédával.Ezzel már megvan egy váz, így már csak "rizsázni" kell.

Nekem is van még hátra 15-20 tétel, úgyhogy tudom, mit érzel 😂

2019. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorstársak..Én tegnap 30 tételt tanultam meg..még hátra van kb..15-20tétel. Egész este fent leszek...Úgy sem tudnék aludni a stressz miatt, szóval inkább hasznosan töltöm.
2019. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
gáz amit írtam? Talán inkább az a gáz, ogy a sok kis senkiházi NEM tanul, hanem inkább az apuci-anyuci pénzén vett telefont nyomkodja a tucat vans cipőjében! Egy ilyen generációval mit kezdünk majd? Képtelenek felelősséget vállalni, képtelenek kitartóan dolgozni! És még büszke is rá, hogy lusta, tohonya...
2019. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat mar meg tanultam ma 20 tételt. Utolsó válaszolo neked oedig azt mondom hogy senki sem errol kert velemenyt es ne alkoss úgy velemenyt rólunk hogy nem is ismersz. Kezdjuk ott hogy nekem a szüleim nem vesznek Vans cipot sajat magam dolgozom es tartom el magamat es a BETEG!! Szuleimet. Nem lustasagbol nem tanultam csak egyaltalan nem volt idom.
2019. jún. 16. 16:10
 7/16 anonim válasza:
100%
En ma kezdtem neki ha ez megnyugtatxd
2019. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolso! Az egesz tetelnek ma tmkezdtel neki? Es mikor vizsgazol? Sok sikert!
2019. jún. 16. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A beszűkült nézőpontod a gáz, miszerint csak az lehet a társadalom elismert tagja, aki legalább egy érettségivel rendelkezik. Valóban, egy érettségit letenni nem nehéz feladat, viszont nem gondolom úgy, hogy ezen múlna, hogy valaki sikeres lesz, vagy sem....

Az pedig, hogy gáznak gondolod azt, hogy valakit 18-19 évesen (tehát diákként) a szülei tartanak el, szintén a beszűkült nézőpontodat tükrözi...

Kérdező, ha valóban te tartod el a beteg szüleidet, akkor minden elismerésem, minden jót kívánok neked és szüleidnek is :)

Sok sikert a vizsgán, biztos, sikerülni fog! :)

2019. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma fogok vizsgaznii
2019. jún. 17. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!