Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy belügyi...

Mennyire nehéz egy belügyi rendészeti ismeretek emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

Mire számíthatok illetve tudtok tanácsot adni, hogy hogyan és miből tanuljak? Könyvünk van de 2008-as:D

A válaszokat előre koszonom!

17/F


2019. jún. 17. 10:40
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nem nehéz rá felkészülni, én ötös emeltet csináltam belőle úgy hogy soha nem volt ilyen tantárgyam és csak a kettesre hajtottam, hogy a felvételinél megkapjam érte a +40 pontot az NKE egy nem rendészeti szakjára.

Szerintem ennél a tárgynál nagyon lazán veszik az osztályozást. Gondolom azért mert kevés a rendőr, és úgy vannak vele hogy aki mégis az akar lenni, annak ne egy érettségi legyen az akadálya.

Amúgy én a neten vettem egy kidolgozott jegyzetet, ami többé- kevésbé lefedte az anyagot, és abból tanultam rá. De igazából máig nem értem, hogy sikerült nekem ilyen jól az az érettségim xd

2019. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!