Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne értelme még 16 évesen...

Lenne értelme még 16 évesen zeneiskolába menni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni dobolni, és szeretnék művészeti főiskolára tovább menni. Van egy zeneiskola amit a következő tanévben el tudnék kezdeni, ez 6 évig tart, és van egy kicsit szigorúbb, ami 10 évig tart, de azt már csak a következő utáni tanévben tudnám elkezdeni. A 10 éves az itt van helyben, a 6 éves viszont kicsit messze van innen, ezért most nem tudom eldönteni, melyikbe kéne mennem. A gimnáziumból még 3 évem van, mit csináljak, ha végzek a gimnáziummal, de a zeneiskolával még nem? Mit csináljak közben? Lenne értelme ezt így elkezdeni ennyi idősen?

2019. jún. 17. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a konzinak semmi értelme sok ismerősöm ment zenetanárnak és úgy jöttek ki hogy azokból a tárgyakból buktak amik fontosak lettek volna matek töri a zenei részek megvoltak csak ugye nem abból számítottak ki az egyetemi pontokat így nem jutottak tovább . Az egyik okj-t csinált és nem folytatta a zenélést a másik 2 évet dolgozott csinált két nyelvizsgat és egy emelt irodalmat így vették fel. Meg hát itthon zenetanárnak lenni érvágás még mindig szerintem.
2019. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szorgalom az kell dögivel, nem egyszerű pálya. Arra azért készülj fel, hogy főiskolára nem vesznek fel dallamhangszeres tudás nélkül, és szolfézs/összhangzattan nélkül se. Szerintem ha belevágsz, és mindennap foglalkozol vele legalább 2 órát, és még tehetséges is vagy hozzá, akkor sikerülhet!:)
2019. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*szolfézs és összhangzattan
2019. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!