Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (ma x mé x szé) 39x14x30cm es...

(ma x mé x szé) 39x14x30cm es táska elég középiskolába?

Figyelt kérdés

És ez hány literes?

Szerintetek elég lesz 9.től egész 12.ig?

Egyáltalán praktikus iskolába?

Itt a táska:


[link]



2019. jún. 17. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szép táska, de szerintem nem iskolába való. Hamar koszolódik is és nem is arra van kitalálva, hogy az ember csurig tömje könyvekkel.

Amúgy szerintem kicsi, a kisfiam 1-2. osztályban ennél csupán minden irányban 2 centivel kisebbet hordott és tornacucc, éthordó vagy 1-1 nagyobb dosszié már kézben vivős volt mellette.

2019. jún. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Megvettük a táskát csak kicsit sötétebb változatban (jobb volt a színe). Nagyon tetszik. Bőven bele fogok férni.Hát csak nem egy 2. Osztályos kisfiú vagyok akinek még 5 tonna a cucca mert minden nyavaját vinni kell. Hanem 9. Osztályba megyek... Nem 2.osztályba :/

Azért örültem volna olyan válasznak aki már benne van vagy volt a témában, de mindegy is.

2019. júl. 5. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hát csak nem egy 2. Osztályos kisfiú vagyok akinek még 5 tonna a cucca mert minden nyavaját vinni kell. "

a minden nyavalya az a tolltartó, kulacs, uzsonna. Tájékoztató füzet és max olvasókönyv.

De oké, képzeld, voltam középiskolás, és ott minden nyavalyát hordani kellett, tuti kicsi lett volna ez a táska.


de te tudod, ha tetszik, használd örömmel ;)

2019. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!