Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Középiskolába milyen táska...

Középiskolába milyen táska jó? Kellenek smink cuccok? Milyen ruhát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
nagyon nem vagyok ezekkel tisztába,csak azzal hogy manapság a mi városunkba olyan lányok járnak akiknek az egész arcuk,durván ki van sminkelve.....

2019. márc. 1. 18:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Kihagytam:Szinte minden full ciki és mindenki beképzelt.
2019. márc. 1. 18:53
 2/9 $$$$$ ***** válasza:
89%
Hat én fiú vagyok nem lany. De 12.es ,tehát már 4. évemet taposom XD . És nállunk senkit se erdekel hogy kinek milyen cuccai vannak... Teljesen mindegy hogy valaki 20 ezer forintos taskaval jár vagy egy reklam zacskoval . Senki se foglalkozik vele. Tehat szerintem a taska mindegy meg a ruhák is. A sminkben nem tudok segiteni. De szerintem nem szép ha egy lány túl van sminkelve....
2019. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Kedves 2-es! De jó h vannak még ilyen fiúk!!!
2019. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem szép ha valakinek csillog az arca a sminktöl. Sokkal szebb a természetes arc..😄 De egyebkent szinte minden fiú ezt gondolja... Legalabb is nekem minden ismerősöm azt mondja ,hogy nem tetszik nekik a túl sok smink....
2019. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!❤
2019. márc. 2. 08:46
 6/9 anonim válasza:

Szerintem mindenbol az a jo amit kenyelmesnek erzel. Nincs "kozepiskolas korhoz" kotve hogy na most hogy 9.es lettel, rakj fel 30 tonna sminket mert masokon is van. En is kozepiskolas lany vagyok es alig sminkelek, tenyleg csak a pattanasokat eltakarom, meg szempillaspiral. Igy erzem jol magam. A taska sincs ehhez kotve, mert hiaba hord a karjan ilyen tipikus taskat (nemtudom hogy nevetik de erted biztos milyen taskara gondolok) az osztalyomban a lanyok 90%a, nekem nem jon be, es szamomra kenyelmetlen, szoval inkabb hordok egy izleses hatitaskat. Sokkal jobban erzem igy magam, es ettol meg ugyan annyira szeretnek masok. Igazabol csak nincs kedvem beallni a tomegbe.

Szoval mindenbol az kell ami szamodra a legkenyelmesebb:)

2019. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat hordj, viselj, ami neked tetszik, jól érzed magad benne. Ne az alapján öltözködj, sminkelj, viselkedj, ahogy mások is, mert nem fogod igazán jól érezni magad a bőrödben. Abban meg mi a jó?:) Különben is, szerintem a normális srácok is inkább az ilyen lányokat kedvelik jobban, akik nem csak "követik a tömeget".
2019. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!❤❤❤❤
2019. márc. 17. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, smink terén mindig van mit fejlődni, és hétköznap,gimibe egy szolidabb smink sokkal jobb megjelenést ad, alapozo,korrektor,puder,pirosito/bronzosito,tus,egy szemhejpuder paletta,szempilla spiral,highliter,szemoldok termék,szajfény vagy nude ruzs,primer,ezekbol minimalisat vigyél fel az arcodra és nem lesz vakolat hatasu,a felsorolt termekek alap dolgok a sminkhez.
2020. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!