Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálatot megoldan...

Közösségi szolgálatot megoldani valahogy?

Figyelt kérdés

Szóval most voltam 10.-es és ebben a nyári szünetben már meg kellene csinálnom.. De mivel nem túl jó anyagi helyzetünk van ezért én nyári szünetben is ledolgozok mindig több mint 2 hónapot és abban a pár hétben már igazán nincs kedvem menni dolgozni a semmiért csak hogy másnak jó legyen..


Érdi vagyok, nem lehet ezt valahogy megoldani "okosba?" Ha kell akkor abból a maradék zsebpénzemből is odaadok vagy egy tizest.. csak valahkgy legyen meg ez.

Nagyon szépen köszönöm annak aki segít és nem csak azt írja hogy ne nyávogjak és csináljam meg..



#iskola #Érd #közösségi munka #közössegi szolgálat
2019. jún. 17. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ismerősöd vagy ismersz valakit, de ha még nem is akkor is megoldható. Menj be egy állatorvoshoz, ha ismersz az jobb. Kérd meg, hogy igazolja le. Aztán meg van oldva.
2019. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megoldottam okosba. Itt van egy óvoda a közelünkbe. Épp nyugdíj előtt állt az igazgatója. Anyám felhívta, hogy tudnék-e menni közösségi szolgálatot ledolgozni, erre felajánlotta, hogy leigazolja az egészet. Bementünk személyesen és beírt mindenféle kamu tevékenységet 2 hónapra előre :D szóval 2 hónappal azután tudtan csak leadni, hogy ne bukjunk le. Olyanokat írt be, hogy falavelek gereblyézése, tökfaragás...stb. És még mondta is, hogy fiúknak nem kell közösségi szolgálatot csinálni. Mert azt mondta, hogy lányoknak még csak-csak tudna olyan feladatokat adni, hogy játszon, foglalkozzon a gyerekekkel, mert egy ott dolgozó ovónő bevitte a lányát és ő rendesen ledolgozta amit kell, na de fiúnak úgy gondolta nem kell.


Szóval az óvodákat tudom ajánlani, ott valószínűleg leigazolják, ha fiú vagy.

2019. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg hülyeség ez az egész. Én villámosmernök vagyok egy cégnél. Aztán jönnek hozzánk szakkozepbol diákok akik elektronika szakon vannak. De annyira nem tudnak semmit és nem is tudhatnak, hogy nem tudunk semmi munkát adni nekik a szalag mellé meg nem akarjuk beállítani őket. De a HR fogadja őket. Szóval igazából csak ülnek és figyelnek. Próbálok nekik dolgokat mondani, de amikor olyan van hiába magyaráznám nem értenek és valamikor én se érek rá noszogatni őket, szóval egész idő alatt csak ülnek. Mondjuk az kompenzáció, hogy kapnak egy kevés pénzt is. De ez az egész tok felesleges.
2019. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!