Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van eselyem hogy...

Szerintetek van eselyem hogy felvegyenek egy olyan iskolaba ahova menni szeretnek?

Figyelt kérdés

Kozepiskolaba fogok majd menni es sajnos nem vagyok jo tanulo szoval ha valaki esetleg hasonloan volt mint en legyszi le tudna irni nagyjabol milyen lehetosegeim vannak, illetve milyen iskolakat lenne erdemes megneznem.

Szoval akkor a jegyeim:

Angol: 5

Irodalom: 4

Nyelvtan: 4

Tortenelem: 3

Matek: 3

Az atlaga 3,8 ami ugye nem olyan jo...

olyan iskolaba szeretnek menni ami ad erettsegit es szakot is es ha lehet akkor vagy kettannyelvu vagy csak tanitsanak rendesen angolt. Viszonylag jol beszelem es szinte mindent megertek. Ha lehet 2. Nyelv is akkor leginkabb spanyol de igazabol barmi csak ne nemet mert az egyszeruen nem megy es nem is szeretem. Bar a 2. Nyelv nem fontos.

Szoval igazabol valaki meg tudna mondani hogy egyaltalan van e kicsi eselyem is bekerulni legalabb egy hasonlo iskolaba vagy a jegyeim miatt felejtos az egesz. Es ha nem felejtos akkor milyen iskolakba kerulhetek be? Gyakorolni az irasbelire holnap fogok kezdeni szobelitol felek mert en nagyon introvertalt vagyon de remelem menni fog es kapok ra pontot... :( nagyon felek hogy nem vesznek fel sehova



2019. jún. 23. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látszik mindent IS szeretnél. :D Én úgy tudom a kéttannyelvű iskolák mind gimnáziumok, de javítsatok ki. Amúgy szakközépbe általában könnyebben felvesznek. Jelölj meg sok iskolát az a lényeg, legyen az álmod az első az utolsó pedig ahova tuti felvennének, a többit meg ahogy gondolod.

Tudtok fellebezni ha nem vesznek fel, engem így vettek át, igaz “csak” a jobb osztályba iskolán belül.

2019. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol keresel ?
2019. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek. Igazabol a kettannyelvu nem fontos ha remdesen tanitanak angolt.
2019. jún. 24. 00:19
 4/5 bbmarta ***** válasza:
Milyen szakgimnázium érdekelne? Fiúknak tök jó a csepeli Kossuth Lajos Műszaki Szakgimnázium, ott szokott lenni vagy kéttannyelvű vagy nyelvi előkészítős osztály! De lehet még neked valami idegenforgalmi irány is jó lenne... Vásárhelyi pl.ez vagy Csepelen vagy Pesterzsébeten van, itt tuti jól tanítják a nyelveket!
2019. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már több szakgimnáziumban van kéttannyelvű osztály, viszont azt fontos lenne tudnunk, hogy milyen szak érdekelne, mert sokféle van.
2019. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!