Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell megtanulni valamit?

Hogy kell megtanulni valamit?

Figyelt kérdés
Már elvégeztem a 8 általánost, de úgy érzem hogy nem maradt meg semmi a fejemben, pedig hűségesen tanultam. Ennek mi lehet az oka? Hogy kell tanulni, hogy az frankón megmaradjon, főleg az angol nyelv?! Mert szeretnék nagyon okos lenni, és magabiztosan állítani, hogy igen, okos vagyok, és jól megtanultam a dolgokat. Erre mi a legbeváltabb módszer?

2019. jún. 25. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Állandó ismétlés és aktív használata a tudásnak. Másképp elkopik. Önfejlesztés újra és újra.
2019. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyelvet használni kell. Az általános iskola meg semmit nem jelent, szinte semmit nem tanultok. Majd ha elvégzel egy rendes egyetemi szakot (nem ilyen büfészakokat, amit egy fogyatékos is megcsinál) akkor mondhatod, hogy okos vagy, persze csak a szakterületeden.
2019. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!