Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély, hogy átkerülö...

Mennyi az esély, hogy átkerülök fizetősre?

Figyelt kérdés

2.95 lett az éves átlagom. (neten számoltam)

És 3.00-nek kell elméletileg meglennie.

Kreditem pedig 60 van.


Viszont volt egy tárgy amiből javítani se tudtam elmenni mert az uv vizsganapján írták be a jegyet. (vizsga előtt 2 órával) és több mint egy hete volt a vizsga.


Még lenne egy szabvál. vizsgám de nagyon gondolkozok, hogy leadom és akkor nem lesz érte a kredit, de azon kívül is 60 kreditem van. És minimum 4-es kéne belőle szereznem, hogy felhúzza, viszont ha rosszabb akkor csak leviszi.


Nagyon elvagyok keseredve, nem tudom, hogy szúrhattam így ezt az évet el. :(


2019. jún. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elégtelen az a tárgy, nem kötelező UVt biztosítani. Ha elégtelen, vedd fel a kapcsolatot az oktatóval, hogy hogyan tovább.
2019. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszolnak: ha alkalmaznak bármilyen kerekítést, az már 3 egészre kerekedik akkor is, ha egy tizedest meghagynak. Minimális esélyed így van. Ha viszont nem, akkor a következő félév fizetős lesz. De ha akkor jól tanulsz és marad az államin hely, a rá következő félévre kérvényezheted, hogy visszasoroljanak államiba.
2019. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg pontosan mit ír a tvsz.

Nálunk vagy vagyos, ha nem teljesül a kredit az átlagot nézik, de csak a teljesített tárgyakét.

2019. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktak kerekíteni, ha ez marad sajnos átsorolnak. Legközelebb csak egy év múlva tudnál kérvényt benyújtani a visszasorolásra. Na de én azt mondom mindenképp menj el erre a vizsgára még.
2019. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha biztosan jól számoltad az átlagodat, akkor átsorolnak.


Én mindenképpen megpróbálnám azt a szabvált, ha ezen múlna. És ezen múlik.

2019. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: ez csak azokra vonatkozik, akik 2017 előtt kezdtek.

Most már mindkettőnek meg kel felelni.

2019. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem végül és valóban mindkettőnek teljesülnie kell.

Ugyhogy most tanulok, hátha sikerül csütörtökön.

2019. jún. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!