Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában (azon belül)...

Középiskolában (azon belül) gimi szakon, ugyanúgy van tesi órán szekrény ugrás meg bukfenc? Mik a tapasztalaitok? Nektek hogy van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ide kapcsolódik,de talán itt többen látják.

A tesi nem az erősségem és a suliba ahova megyek az ofő lesz a tesi tanár is,aki régebben tanított úszást de nem mertem háton úszni és leszidott:(

Kicsit tartok tőle....azt mondták hogy megfogok halni tesin.....😣

A szekrényre nehezen még felugrok,de bukfencezni rajta....Na azt már nem.

A fejen állást sem tudom megcsinálni de az más...



2019. jún. 27. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi ilyen nem volt már, csak a fiúknak volt magasugrás

Fejenállás viszont volt 11.ben vagy 12.ben

2019. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de ez tuti szélsőséges eset. Gyakorlatilag tesi órán bent maradhattunk az öltözőbe.

Nagyjából 1 hónapig 9.-ben próbálkozott a tanár, de feladta mert senki nem akart semmit csinálni :D És 12-ig nem volt semmi, mindenkinek havonta beírt egy 4 v 5-öst és ennyi. Aki akart játszhatott a teremben persze, sajnos én asztma miatt általáben nem. Még most felnőtten sem nőttem ki belőle, ergo el tudjátok képzelni akkor milyen lehetett nekem... áldom a tanárt azóta is hogy nem keserítette meg az életemet.


Azonban a szekrényen való bukfencezést ha rádakarja erőltetni hogy akkor is próbáld meg... hát menj el az igazgatóhoz. Viccen kívül. 100% hogy nincs benne a kerettantervben, aki nem ért hozzá annak ez nagyon veszélyes mutatvány.

2019. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt. Meg magasugrás is. De a szekrényre csak felugrani kellett, bukfencezni nem.
2019. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szekrényen bukfenc nekünk sem volt, viszont szekrényugrás; tigrisbukfenc, fejenállás volt.
2019. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem volt jóformán. 10-ből 9 órán foci, többin meg jegyre futottunk vagy távolugrottunk.
2019. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Megnyugodtam😊🙂

2.Nagyon irigyellek...😀

2019. jún. 27. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, már nem vagy tanköteles, tudjál róla.
2019. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem vagyok már az és megnyugtató☺

Köszönöm szépen a válaszod!🙂

2019. júl. 2. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno sajnos volt középsuliba szekrényugrás! Amúgy férfi vagyok!
2019. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a nat-ban utananezhetsz a tesi kovetelmenyeinek
2019. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!