Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hova szeretnétek menni...

Ti hova szeretnétek menni továbbtanulni? Lesz ott ismerősötök várhatóan?

Figyelt kérdés

Persze még semmi sem biztos, de ahová terveztek menni (és mondjuk a tavalyi ponthatárok alapján reális is) ott nektek lesz ismerősötök? Megy oda osztálytárs vagy évfolyamtárs stb? Örülsz neki vagy sem?


Nekem elvileg igen, és úgy érzem, hogy így kevésbé fogok másokkal ismerkedni.



2019. júl. 6. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

NKE-NETK a cél.

Egyik osztálytársam jelentkezett oda, de kb esélytelen hogy felvegyék.

Két évfolyamtársam is említette az NKE-t, de remélem, pont ők nem ugyanarra a szakra jönnek majd, mint én.

Másról nem tudok, szóval ha olyan iskolatársam jönne, akit max látásból ismerek, az nem érdekelne.

Tehát sanszos, hogy egyedül leszek a sulimból, ami számomra kb semleges.

2019. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Én jövő év májusában fogok végezni a gimivel, a BCE vagy a BGE gazdinfó a cél. Tudtommal az osztályomból/évfolyamomból 1 ember szeretne idemenni, de ő más szakra. Én szívemből remélem, hogy rajta kívül nem lesz ismerős arc a leendő helyemen.
2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Győrbe jelentkeztem a Széchenyire gazdaságinformatikára. Arra a szakra egyedül én jelentkeztem az ismerőseim közül, de az egyetemre nagyon sokan mások is. A barátaimmal egy koliba is tervezünk menni, ha felvesznek minket (mármint a koliba, az egyetemre nagy valószínűséggel felvesznek), úgyhogy én nem leszek egyedül. Az annyira nem érdekel, hogy olyanok is mennek oda, akiket annyira nem kedvelek, mert nagy az egyetem, nem hiszem, hogy sokszor fogom őket látni.

Egyébként ne aggódj, ha mész gólyatáborba, ott rengeteg új embert ismerhetsz meg, és ugyanígy a kollégium.

2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szeptember induló SZTE-ETSZK karra jelentkeztem, de szerencsére egyik osztálytársam se jön SZTE semelyik karára sem, sőt még a városba sem! :D én ennek személy szerint nagyon örülök, mert vonz a teljesen új város, minden új és ismeretlen. :)
2019. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly KRE-BTK-n voltam, oda ha jól tudom nem ment a sulimból senki, az osztályomból meg csak én mentem tovább egyetemre.

Idén pedig én is a szegedi egyetemre (szintén BTK) megyek, és nagyon nagyon várom, párszor jártam már ott és sokat hallottam róla, és már most imádom Szegedet:)

2019. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jövőre jelentkezek majd a BME matek szakára. Nem meglepő módon nem lesz ott semmi ismerősöm, de annyira nem is zavar majd. Nem árt kiszakadni néha a megszokott közegből :)
2019. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elte tanári angol-spanyol szakpárral, én már elkezdtem egyszer egy egyetemet, ott kb. senkivel nem beszéltem azalatt a pár hónap alatt, ott volt ismerős, de egy idő után már egyáltalán nem állt velem szóba, nem tudom itt lesz-e...
2019. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
1-2 ismerős nem befolyásol jelentősen. Főleg, ha nem ugyanarra a szakra jártok. Kitágul a világod. Ne is foglalkozz ilyen dolgokkal. Sok új ismerősöd lesz, akikhez sok tanulás, szakmai kötődés és ökörség köt majd. Ez fontosabb, mint a gimis barátok.
2019. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:
#8: *exBME, exÓE
2019. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!