Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes így jelentkezni...

Érdemes így jelentkezni diákmunkára?

Figyelt kérdés

Mikor a diákszövetkezetek honlapján kerestem munkát láttam olyat, ami már biztos, hogy régebben van fent, hogy mióta lehet, azt nem tudom mert dátum nincsen de nem friss.

Viszont ha nem lenne aktuális, akkor nem is lenne fent a honlapon, nem?


Több ilyen munkát is találtam de facebook oldalon is találtam amit egy hónapja tettek fel. Ugyanaz a munka fent van a honlapjukon is. Ezeket csak nem szedik le mikor már van dolgozójuk vagy azért vannak fent mert még lehet jelentkezni?

Például egy ilyenre van értelme? Egy idegen nyelvű munka.


2019. júl. 7. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Próbáljam meg azért vagy ez már felesleges mert biztos találtak valakit rá?
2019. júl. 7. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, írj rájuk hogy aktuális-e még, max ha nem akkor kapcsolnak és leszedik.
2019. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincsen, legfeljebb nem aktuális. Bár gyakran láttam hogy nem volt éppen friss egyik másik diákszövetkezetnél a paletta.
2019. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és megtudod... ennyire egyszerű.
2019. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tartottam tőle, hogy hülyének néznek. Meg érdeklődtem nálatok, hátha van valakinek tapasztalata hogy mennyire valószínű hogy üres a hely.

De végül küldtem egy e-mailt, meglátom.

2019. júl. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!