Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika vizsga 11,12....

Informatika vizsga 11,12. évfolyamból?

Figyelt kérdés

Le szeretném tenni az informatika érettségit előrehozottan októberben, de elötte le kell tennem a vizsgát 11, és 12. informatikai évfolyamból.Mit várhatok milyen lesz ez a vizsga? Tapasztalatok?

Adatbázis kezelés Accesben

Adatbázis kezelés Delphiben

Flash-alapok

Flash-interaktivitás

Flash-közzététel

Flash-animáció

Javascript

Programozási tételek

PHP


2010. júl. 10. 13:01
 1/7 A kérdező kommentje:
a felsorolt anyagokat hogyan tanuljam meg, szóval hogy fogják kérdezni, mire figyeljek?
2010. júl. 10. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanárodat a suliban. Ő tud erre a legjobban válaszolni, hogy mit és hogyan kér. Úgyis ő állítja össze az osztályozó vizsga anyagát.
2010. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. júl. 10. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt osztályozóvizsga 12.-ben az érettségi előtt 1,5 hónappal (mivel 5 éves képzésre jártam) és akkor egy sima érettségit oldottunk meg. Volt benne szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentáció, adatbáziskezelés, weblap készítés. (CSAK gyakorlati!)


Következő évben (13.) fogtunk neki a programozásnak, de ebből nem kellett annak se vizsgáznia, aki utolsó évben érettségizett... :)


Remélem, segítettem... :D

2010. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen vicces azért hogy az érettségi nagyon könnyű de nemtudom milyen a vizsga! programozást 10. év elejétől kezdtük, pythonnal foglalkoztunk csakhát itt a nyári szünet rengeteg szabadidő ki kellene használnom a tanulásra!
2010. júl. 11. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az érettségi sem annyira nagyon könnyű... :D Nekem 90% feletti, de nem mondom rá, hogy az, mert azért csak kell érteni hozzá, hogy sikerüljön, egyébként az előző vagyok.:)


A tanárodnak nincs meg az e-mail címe? Facebookja, iwiw-je van? Általában az infotanárok rugalmasabbak és tudsz velük ilyen helyen is beszélni, hogy mire számíts. Esetleg örülne is, hogy hasznosan akarod eltölteni az idődet! :D

2010. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmilyen címe nincs most meg jelenleg de én úgy szeretnék beállítani hozzá -akár infókat kérni tőle- ha az anyag a fejemben van.Egyébként most megbuktam informatikából, augusztusban pótvizsga szóval azért nem akarok nagyobb bohócot csinálni magamból, próbálkozom a tanulással, tehát amíg nem vagyok biztos a tudásomban addig nem kérdezek semmit efelöl.
2010. júl. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!