Diákmunkánál ez baj?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálatos diákmunkára jelentkeznék de csak szeptemberig tudnám vállalni biztosan.

Utána kezdődik a szorgalmi időszak és nem biztos hogy akkor is bírnám illetve az is kérdéses hogy hány órám lesz, hogy tudom az órarendemmel összeegyeztetni.

Ezt előre mondanom kell ha jelentkezek hogy meddig tudnám biztosan vállalni?


2019. júl. 9. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Az nincs odaírva, hogy csak hosszú távra de az sem, hogy nyári munka.
2019. júl. 9. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
A diákmunka azért diákmunka, mert te mondod meg mikor tudsz menni. Nyilván a szövetkezet is tudja, hogy ősszel kezdődik az iskola.
2019. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert bizonyos esetekben elvárják, hogy szeptembertől is vállalja valaki, bár ez nincs odaírva.

Meg nem akartam rosszul indulni.

2019. júl. 9. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondod hosszú távra keresel munkát amit az egyetem mellett is csinálnál, aztán ha mégse összeegyeztethető bármikor otthagyhatod a melót, sokan csinálják ugyanezt.
2019. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!