Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n elektronikus...

Felvi.hu-n elektronikus jelentkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Annyi kérdésem volna, ha tegnap reggel raktam fel az utolsó dokumentumot (érettségi bizonyítvány) a felvire, az 12-éig feldolgozásra kerül? Csak aggódok. Előre is köszi!
2019. júl. 10. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj miatta, minden, ami július 12-ig feltöltesz a felvibe feldolgozásra kerül, az érettségi bizonyítványod egyébként is pont az, amit vagy 3 helyen leírtak, hogy nem szükséges feltölteni, központilag

szerzik meg az adatokat.


Sok sikert a felvételihez!

2019. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaa, értem, nagyon szépen köszönöm a gyors, segítőkész választ! Igen, tudom, hogy leírták, de mégis azt tanácsolták a tanárok, hogy inkább töltsünk fel mindent. Köszönöm szépen még egyszer, Neked is szintén egy kalappal! :)
2019. júl. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!