Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen autóval jobb/érdemesebb...

Milyen autóval jobb/érdemesebb vezetni tanulni? Dizelessel vagy benzinessel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Dízelen tanultam, benzinesem van. Egyébként nincs nagy különbség, gyorsan meg lehet szokni a másikat is.
2019. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettővel próbáltam szuperkezdőként. A benzinessel mindig lerobbantam eleinte, a dízelessel meg sosem volt gond.

De szerintem ez egy olyan dolog, mint régi autóról átszokni újabbra.. Hamar megy az.

2019. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benzinessel. Diesellel elég nagy szakértelem kell leffudani. Bezninessel meg megtudod tanulni az elindulást normálisan
2019. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is dízelen tanultam, tényleg nehezebb lefullasztani. Itthon benzienes van és hát az első pár elindulást megszenvedtem vele, pörgettem a motort rendesen. Ugyanakkor szerintem viszonylag rövid idő alatt át lehet szokni rá. Dízel autóval nem igazán volt szükség kézifékes indulásra, kb rutinpályán mutatta meg, mi is az, bá abban sem vagyok 100%ig biztos. Mindenhonnan kuplungot fogáspontig felengedve kellett elindulnom, nem használtunk kézit. Nem tudom más hogyan tanítja ezt dízel autóval, de egy ismerősöm aki benzinesen vezetett neki fura volt, hogy nem kellett kézifékeznem.


Jó tanács: Ne autó alapján válassz oktatót. Nem azon fog múlni.

2019. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért autó alapján is érdemes.. nagyobb kocsival jobb megtanulni, mert ha később kisebbet vezetsz akkor könnyebb. Viszont ha kicsin tanulsz meg akkor a nagyobbhoz rosszabb lesz hozzá szokni azonnal, főleg parkolásnál
2019. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!


Utolsó: én is így gondolom!


Utolsó előtti: teljesen igazad van neked is.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Én is úgy tudtam, hogy a dizelessel könnyebb megtanulni,de szerintem inkább a "nehezebbet " tanulja meg az ember aztán utána már jobb és könnyebb lesz akár egy másik autó. Max szokatlan.


Köszönöm mindenkinek! :)

2019. júl. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!