Mikor menjek emeltre?

Figyelt kérdés
Most májusban lenne lehetőség arra, hogy angol emelt érettségire menjek. Viszont van egy kis probléma. Kezdjük azzal, hogy van egy B2-es nyelvvizsgám angolból. Azt mondta a tanárnő, hogy innentől nem sokat kell gyakorolni az emeltre mert kb egy szinten vannak (majdnem). Elkezdtük csinálni a feladatokat a régebbi érettségiket kezdve 2005-től. Nekem már a 2005 is nehéznek bizonyult viszont a 2018-ast kell holnapra megcsinálnom, ami számomra lehetetlennek bizonyult. Úgy terveztem, hogy most májusban megyek emeltezni aztán nyáron németezek, hogy legyen abból is nyelvvizsgám. Mi már azok vagyunk akiknek kell a diploma megszerzéséhez 2 nyelvvizsga. Viszont szerintetek lehetséges, hogy májusig felzárkózzak, vagy menjek inkább októberbe? Jövőre semmiképp sem szeretnék, mert sok lenne a többi érettségi mellett. Nyáron nem tudom, hogyan tudnék angolra meg németre is készülni, mert németből szeptemberbe mennék is nyelvvizsgára amint lehet. Még azt hozzá kell tennem, hogy fordító szeretnék lenni ezért kéne nekem az angol, oda meg sok százalék kell, de ha máshova megyek, akkor nem feltétlen számít. Ti mit tanácsoltok, mikor menjek? Lehetséges néhány hónap alatt felhúznom magam, hogy ne 60 %-os 5-ös legyek, hanem olyan 70-80 körüli? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 30. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el most, májusig még rengeteg idő van!
2019. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!