Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a MÁV állja nekem a képzést...

Ha a MÁV állja nekem a képzést, szállást akkor alá íratnak velem egy szerződést, hogy x évig ott kell dolgoznom különben vissza fizettetik velem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes. És minél komplikáltabb a képzés ,annál több évet fognak kérni.
2019. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A törvény szerint ha X idő hosszú a képzés, akkor a sikeres vizsgád után X időt vagy köteles ledolgozni a cégnél. Ha idő előtt lépnél ki, akkor a tanfolyam árának időarányos részét meg kell térítened a munkáltatónak. Mindez, és hogy mennyi felkészülés, tanulási időt ad neked a munkáltató, és sok más, fontos dolog benne kell legyen a képzési szerződésedben.
2019. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Karcsi, kettes vagyok.


Megkaptam a privátodat. Nem tudom, milyen hosszú a képzés, nézz utána a MÁV-nál. Mielőtt aláírod a papírokat, gondold át, meddig akarsz a cégnél maradni? Tudnál-e a frissen szerzett tudásoddal másutt dolgozni? Van valami más, céges tanfolyam, ami jobban érdekel?

2019. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kettes és négyes vagyok


Szerintem, ha a humán érdeklődésed erősebb, kérdd magad ügyfeles munkatársnak. Erre gondoltál már?

2019. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!