Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium kezdéshez néhány tipp?

Gimnázium kezdéshez néhány tipp?

Figyelt kérdés
Most kezdem a gimit, és bevallom már nagyon izgulok. Nemsokára itt lesz a gólyatábor, és már kezdek ráparázni az egészre. Tudtok adni valami infót, arról hogyan működik ez a tábor? Esetleg van néhány jó tippetek, ahhoz hogy viszonylag könnyen kezeljem ezt az időszakot?

2019. júl. 20. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi se lesz. Kár ráparázni.
2019. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Abszolút átérzem a helyzetedet, 4 éve pont ugyanígy voltam, mint te, most pedig az egyetemkezdés miatt izgulhatok :D

Nem tudom, melyik suliba mész, nálunk a gólyatábor bejárós volt és csak 3 napig tartott. Leginkább csapatépítő játékokra számíts-sorversenyek, ismerkedős játékok és hasonlók. Ha könnyen barátkozol, pozitívan állsz hozzá az egészhez, akkor nem lesz semmi gond. Itt mindenkinek az a célja, hogy jól érezzétek magatokat és kialakuljon az osztályközösség.

Nekem is elég nehéz volt a gimikezdés, de ha már az elején sikerül néhány jó barátot szerezned, sokkal könnyebb lesz :)

Semmiképp ne görcsölj rá, gondolj arra, hogy mindenkinek új lesz ez az egész. Nagyon hamar elröpül ez a 4 év, használd ki minden pillanatát! :)

2019. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván lehetséges, hogy nem minden gólyatábor ugyanolyan, nekünk 3 napos volt, egy erdő melletti réten, faházakkal.

Sok felsőbbéves már a tábor előtt ijesztgetett, hogy 'hatalmas nagy szivatások lesznek', közben a legnagyobb talán az volt, hogy hajnali kettőkor felkeltettek minket futni pár kört.

Sok jó program volt, például régebbi kampányfilmek nézése, sorversenyek, osztályoknak 5perc alatt kitalált táncot kellett előadni, osztálylogót létrehozni, és az pólóra festeni stb.

Én nagyon élveztem, és még más osztályokból is barátokra leltem

2019. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!