Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy igazoljam, hogy siekres...

Hogy igazoljam, hogy siekres KRESZ vizsgát tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy nem kaptam erről semmi igazolást, márpedig a vizsgadíj visszaigényléséhez erre is szükség van, arról nem is beszélve, hogy a tanfolyam befizetésekor kapott számlára nem konkrétan az van írva, hogy "B" kategóriára jelentkeztem, hanem csak az autósiskola neve...


2019. júl. 22. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy igazolni kell a sikeres KRESZ vizsgát, a visszaigénylő lapon a vizsga dátumát kell megadni, bankszámlaszámot, ami nem lehet betétszámla, személyes adatokat, a többit lekérik nyilvántartásból...
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sikeres, sikertelen vizsgáról egyébként sem kapsz semmilyen igazolást, csak aláírsz a végén és kész, az átfutási idő, amíg az adatbázisban látni fogják pedig 3 nap, de addig gondolom bőven felér Pestre a levél.
2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az autósiskola ad igazolast az állami támogatáshoz.
2019. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Senki nem ad semmilyen igazolást...

[link]

Itt a lap, amit ki kell tölteni.

2019. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszont másold le a számlát, amit a tanfolyam befizetésekor kaptál, valamit ugyanezt a számlát, amit a vizsga befizetésekor nyomtak a kezedbe és ezzel a kérelemmel együtt küldd el a Nyugdíjfolyósító címére, amit a sarokban látsz. De ez pl mind benne van a tájékoztatóban, amit csak el kellene olvasni.
2019. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam valahol, hogy kell egy ilyen lap...de akkor bizonyára félreértettem valamit vagy egy régebbi fórumot olvastam. Köszi a válaszokat!
2019. júl. 22. 10:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Egybe fizettem be a vizsgadíjat és a tanfolyamdíjat... Remélem ez nem lesz gond nekik
2019. júl. 22. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, biztos nem. Mindent meg tudnak nézni adatbázisból, ha akarják. Küldd el őket így, én is így kaptam vissza egy éve.
2019. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

'A kérdező kommentje:


Azt olvastam valahol, hogy kell egy ilyen lap."


Ez ám a biztos hírforrás...

2019. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha biztos lenne az amit olvastam, nem gondolod, hogy nem tettem volna fel a kérdést? Nem értem minek kell ilyen felesleges hülyeségeket ideírni...Ha nem tudsz segíteni, inkább haladj tovább...
2019. júl. 22. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!