Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-titán-nal való felkészülés...

E-titán-nal való felkészülés után mennyire reménykedtem a sikeres KRESZ vizsgával?

Figyelt kérdés
A kurzust teljesítettem, csináltam gyakorló teszteket is, de azért parázom. Mennyire hasonló az "éles" vizsga? Valakinek tapasztalat esetleg?

2019. jún. 23. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazok a kérdések vannak a vizsgán is. Elsőre átmentem és én is az E-titánon tanultam.
2019. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Most látom csak, hogy a telefonom átírta a kérdésem itt-ott, elnézést kérek érte 😉
2019. jún. 23. 09:30
 3/17 A kérdező kommentje:
A felkészülés során az 55 kérdéses próbavizsgákat érdemes inkább csinálni vagy a tematikus "kis" vizsgákat?
2019. jún. 23. 09:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az 55 kérdéseset, hiszen az lesz a vizsgán is. Minél többet csinálsz, annál nagyobb az esély, hogy sikerüljön :)

Én azt hiszem, hogy 15-20 vizsgát csináltam meg :D de elsőre átmentem :D

Sok sikert! :)

#1 voltam

2019. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, remélem sikerül 😉
2019. jún. 24. 12:56
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap vizsgázok és kissé parázok :D A próbavizsgák szinte mindig 70-75 pontosak. Remélem sikerül:D
2019. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok sikert kívánok! Biztosan sikerülni fog! Írd majd meg mi lett 😉
2019. jún. 26. 06:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult 75/75! 😁
2019. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jaj de jóóó!! Teljes szívemből gratulálok! 😊 És milyen volt? Tényleg hasonlít a próbavizsgákhoz? Volt sok olyan kérdés, amit addig nem láttál? Kapsz azonnali visszajelzést, hogy helyes e a válasz? Tudnál nekem esetleg valamilyen jó tanácsod adni akár a felkészülés dél vagy akár a vizsgával kapcsolatban? Én még ugyanúgy izgulok, mint Te tegnap :D nagyon ügyes voltál, gratulálok még egyszer! 😊
2019. jún. 27. 07:28
 10/17 anonim ***** válasza:

Koszi! 😁

Nagyon izgulos vagyok es most is elegge izgultam de nagyon hamar kesz lettem vele. Elsonek vegeztem (hozzateszem a vizsgazok kozul is en voltam a legfiatalabb). Teljes mertekben ugyanazok a kerdesek voltak mint a probavizsgan. Vizsga elott kicsit paraztam mert nagy reszt csak a probavizsgat csinaltam es a kulon temakorok szerinti teszteket nem nagyon csinaltam de csak olyan kerdesekkel talalkoztam amiket a probavizsgan mar sokszor megcsinaltam(bar lehet csak szerencsem volt hogy ilyen kerdeseket kaptam). Velemenyem szerint egyaltalan nem nehez. Ha legalabb egy 3-5 orat gyakoroltal osszesen probavizsgan szerintem nem lesz gond. Sok sikert!😁

2019. jún. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!