2 feladat van

Az elsőt 70% a másodikat 60% oldotta meg, 9en mind2t, es mindenki leg. Egyet

MI a megoldás levezetése?



2019. szept. 1. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés hogy hányan vannak akik csináltak feladatot
2019. szept. 1. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:

30



levezetés: (70+60)-100 = 30. 9/(30/100) = 30

2019. szept. 1. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem tudod hogy x szel.mert úgy kell nekünk de amúgy koszi
2019. szept. 1. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
x=(70+60)-100 = 30. 9/(30/100)=30
2019. szept. 1. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:

ja nem :D


x=9/((70+60)-100/100)

2019. szept. 1. 21:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Danke!
2019. szept. 1. 21:39
 7/9 A kérdező kommentje:
De úgy nem lehet hogy 0.6 meg 0.7 meg ezt papírra nem Tom leirni
2019. szept. 1. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

70% és 60% 30%kal több mint 100%, tehát 30% csinálja mindkét tárgyat.


9 fő = 30 % -> 30 fő = 100%, tehát összesen 30 fő van.


:-)

2019. szept. 1. 22:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszii
2019. szept. 1. 22:13