Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írjak de...

Fogalmazást kell írjak de hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Kell írni egy fogalmazást akármiről azt is mondta a tanár, hogy a nyárról vagy a zenékről amiket én szeretek és, hogy mit gondolok róla...stb. Bármiről akár a családomról. De inkább a zenéről írnák. De hogyan kezdjek neki? Ezt is úgy kell, hogy bevezetés,tárgyalás,befejezés? Nem értem az egészet. Soha nem voltam jó fogalmazásból.

2019. szept. 6. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl nekem ez a kedvenc zene stílusom ezt hallgatom x ideje, kedvenc szerzőim ok, ez a zenestilus ekkor jelent meg, ilyen szerintem egy kezdés utána már csak ezeket részletesebbenen elő kell adnod hogy amit leirtal miért ez még az.

Nekem se erossegem az ilyen de nekem általában inkább a téma kivalasztasa a nehéz nem pedig az arról való írás

2019. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlelet írtál 😊Köszönöm szépen !
2019. szept. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!