Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segiteni? (Tobbi...

Valaki tud segiteni? (Tobbi lent mert hosszu) matekos kerdes

Figyelt kérdés

Szoval igazabol ez nem hazifeladat, de ebbe a temaba illik.

Ha a legjobb baratnommel 2018.09.20-an lettunk 300 napja legjobb baratnok, akkor mikor lettunk legjobb baratnok? (Ev,honap, napra pontosan) nem tudom hogyan tudnam ezt jol kiszamolni szoval remelem van valami jo matekos errefele. Elore is koszonom! (Nem kell mondani tudom hogy sotet vagyok matek szinten)



2019. szept. 14. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertve amikor az 1. Nap volt a baratsagunkban.
2019. szept. 14. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

"Ha a legjobb baratnommel 2018.09.20-an lettunk 300 napja legjobb baratnok, akkor mikor lettunk legjobb baratnok?"


A mondatod első részében (gyengébbek kedvéért ami a vessző előtt van) meg is válaszoltad magadat.


Szóval ezt a kérdést inkább a szövegértés kategóriába kellett volna írnod, ha még az sem megy.

2019. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval szerinted az a valasz arra hogy mikor volt az 1. Nap amikor joba lettunk hogy mikor lettunk 300 napja? Es meg en vagyok az idiota :)
2019. szept. 15. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, tényleg nem megy a szövegértés. Előveszel egy 2017-es és 2018-as naptárt, és visszaszámolod aszerint, hogy melyik hónap hány napos volt. Erre egy általános iskola 2.osztályos gyerek is képes, ha megy az összeadás.


Nem értem mi a probléma. Nem tudsz összeadni számokat?

2019. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!