Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi volt Mátyás király RITKA...

Mi volt Mátyás király RITKA betegsége?

Figyelt kérdés
A töri tanárom 10db ötösért kiadta nekem ezt a kérdést....Ez egy nagyon ritka betegség! És ha valakinek ez még segítség akkor a török követek feljegyezték a tulajdonságát...Ha valaki tudja akkor nagyon megköszönném!

2019. szept. 18. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha neked adta ki a kérdést, miért mással keresteted meg a választ rá? Azért jár az ötös, hogy te kutatómunkát végzel, de nem úgy, hogy kiírod a netre másoknak, és várod a választ.
2019. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak közel 3.5 órája keresem és meguntam
2019. szept. 18. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Gyanítom, hogy semmi. Ha lenne rá 2 perc Google kereséssel meg a Wikipedia életrajzban válasz, akkor közismert lenne, nem érné meg a tanárnak ekkora szívességet tennie. 10 ötös azt jelentené, hogy neked többet nem kell arra a tárgyra tanulnod már ebben az évben, ami egyik félnek sem érdeke.

Lehet, hogy a tanárodnak az egyetemen beszéltek erről, de az hogy nincs róla forrás a neten, több mint valószínű hogy nem valós információ, és csak mondaként terjed egyes körökben.

2019. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Internetfüggő volt, ami akkoriban tényleg igen ritka volt.
2019. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétan 2 perc alatt megtaláltam neten... 😂
2019. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A köszvényt az angol wikiben? Az nem ritka betegség.
2019. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úri betegségnek is hívták, mivel az a átlag ember alig evett húst. De föntebb akkor is igen jól éltek.
2019. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!