Milyen díjat adjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a kémia házi feladatom hogy a Curie házaspárnak írjak egy díjátadó szöveget. Egy olyan díjat kell átadni ami még NEM létezik . Tudnátok nekem ebben segíteni? Előre is köszi

2019. szept. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A leghosszabb öngyilkosság díja.
2019. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A házit megírnám csak nincs ötletem hogy milyen díjat adjak a díjkiosztó szövegét már egyedül írnám meg
2019. szept. 21. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem egy fizika verseny miatt regisztráltam ide anno, kellett egy matek számítás a Savannah hajóval kapcsolatba, konkrétan leírtam, hogy nem tudok számolni a fizika tanár ad nekem ötöst ha bárhogy, de megcsinálom és akkor év végén átmegyek kettessel, mindezt le se írtam, mihelyst kiírtam a kérdést rá fél órával jött a válasz, le is írtam, hétfőn kaptam egy ötöst. Most pedig ez a hozzáállás? "Tudna segíteni , de nem fog" milyen stílus ez? Emlékszem, nyáron volt egy kresz kérdés egy teherautós, félkómásan fáradtan előkerestem és füzetből kiírtam ide azt az egy oldalt. Nem magamat fényezem, mert nem írtam oda, hogy "bocs a hibákért fáradt vagyok" elvárható akkor az is, hogy nem írja oda az ember, hogy "tudna , de nem fog" pont itt ebben a kategóriában. Ez nekem úgy jön ée, hogy a #megnemnevezett köszönetet vár el, hogy ide látogat. Felfoghatatlan ez számomra.
2019. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, hooopszika, kimaradt a zárójel a konkrétan leírtam után. Így kettősnek olvasható a visszaemlékezés. Javítani nem lehet. Ez már így marad. :D cikiii.
2019. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add nekik a Mária Valagrendet.
2019. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!