Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az egyetemen olyan kiselőadást...

Az egyetemen olyan kiselőadást kell készíteni ami a telefonos játékokról szól. Minek kéne benne lenni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a program nyelveken, az operációs rendszereken, de úgy igazán nem tudom, hogy minek kéne benne lenni.

2019. nov. 4. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen órára kell ez a házi?
2019. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Programozás alapjai
2019. nov. 4. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem igazán látom értelmét ennek a feladatnak. Nekünk a saját appunkat kellett bemutatni egy hasonló tárgyból, annak több értelmét látom..

Akkor mondjuk vegyél példának egy játékot, és arra külön térj ki, rendszerigények, grafikai beállítások, meg úgy általában miért szeret bárki is mobilon játszani (például kényelmes bárhol előkapni a mobilod és játszani) stb.

2019. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem open source sokat nem fogsz tudni a belső működéséről mondani, de cáfoljatok rám.

Leginkább , mint egy ilyen gamer videó, review szerű dolgot lehetne.

Gepigeny, játékmenet, fejlesztő cég, miről szól a játék, célközönség stb.

Nem túlzottan illik szerintem egy prog alapjai tárgyhoz.

Egyébként konzultálj a tanárral, ő tudja erre a legjobb választ. Vagy felsőbb évesek.

2019. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!