Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Valaki leirná a megoldásokat? Fontos!

[link]

Hogy töltsem ki?

nov. 19. 09:06  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

Vagy esetleg ebbe ha valaki tudna segíteni

# 1/1Időpont nov. 19. 09:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki leírná a megoldásokat?
Valaki segít? Egyszer már feltettem és válaszoltak is de nem értem. A megoldásokat valaki leírná?
Kezdő vagyok angolból, és ma kaptam 16 mondatot fordítani, de fogalmam sincs h hogyan kéne. Nagyon megköszönném ha valaki leírná a megoldásokat. Most kezdtem németről az angolt,...
Valaki leírná a megoldásokat ezekre a feladatokra (kémia)?
Meg kéne mondom a végterméket valamint azt, hogy a folyamat endo vagy exoterm. Valaki leírná a megoldásokat?
Száray Miklós-Történelem 1. munkafüzethez a megoldásokat leírná valaki? (kép, pdf, írott formában) Nemzeti Tankönyvkiadó

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!