Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni megoldani...

Tudnátok segíteni megoldani ezt a bonyolult feladatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kaptam egy házit amit holnapra be kell adni, de sajnos nem vagyok valami jó fizikából és nem tudom megoldani, ezért kérnék segítséget itt, hátha valaki tudná xD.


Fel tud-e menni 10%-os leejtőre 1 perc alatt 0.2m/s2(sec-négyzet) gyorsulással az a gépkocsi, amely sík úton 72km/h sebességgel halad és az ellenállások legyőzésére 30kW teljesítmény áll rendelkezésre? A gépkocsi további adatai: tömege 1180kg, légellenállási tényező: 0.3, gördülési ellenállás: 0,02, nyomtávolság: 1280mm, a gépkocsi magassága: 1390mm, A gépkocsi a gyorsítást direkfokozatban végi. Mekkora ennek a gépkocsinak a légellenállása 72km/h sebesség és sík út esetén?


2019. dec. 9. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
És ez épp előző nap jutott eszedbe. Bravó! Úgy látom ebből késedelmes leadás vagy elégtelen lesz. Bár még reggelig van 10óra, addig megoldhatod.
2019. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Brávó! Rossz helyre írtál tesó, látom neked se menne. A beszólogatás viszont annál jobban.
2019. dec. 9. 22:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként is ki mondta hogy reggelre kell? Pont nem nyert mert estin vagyok.
2019. dec. 9. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval akkor késedelmes beadás lesz. Mi a határidő? Esetleg segíthetek is, de fél napos határidővel én még pénzért sem szoktam vállalni semmit, nemhogy ingyen.
2019. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. Köszönöm azért, hogy kedves utolsó felajánlottad :D Ismerősöm fizika szakos, ő segített mindenben.
2019. dec. 12. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!